معرفی بهترین برندهای قهوه ایرانی

قهوه این دانه بسیار خوشمزه و پر طرفدار ،
سرده‌ای از گیاهان گلدار از خانواده روناسیان است که در نواحی گرمسیری رشد می‌کند به دست می‌آید. ارتفاع این درخت بین ۳ تا ۱۰ متر میباشد و ۳ تا ۵ سال بعد از کاشته شدن محصول را میتوان برداشت کرد.
قهوه بعد از نفت، دومین ماده تجاری و دومین نوشیدنی پر مصرف بعد از آب است. از هر چهار نفر یک نفر در جهان به طور مستقیم و غیرمستقیم با آن سر و کار دارد و ۴۰ درصد قهوه دنیا نیز در برزیل کشت می‌شود.
قهوه درواقع نوعی نوشیدنی رایج است که از دانه‌های بوداده و آسیاب ‌شده درخت قهوه به دست می‌آید.
این نوشیدنی به دلیل محبوبیت و مزه باعث شده که طرفدارهای زیادی داشته باشد و همین امر سبب شده برندهای مختلفی سعی در ارائه قهوه خود به دیگران دارندو تلاش میکنند از سایر برندهای رغیب خود پیشی بگیرند تا طرفداران این نوشیدنی خاص را به خود جلب کنند.
درادامه به معرفی برخی از بهترین برندهای قهوه ایرانی میپردازیم.

بهترین برندهای قهوه در ایران

قهوه ست

قهوه بن مانو

قهوه لم

قهوه آلبا

قهوه شاران

قهوه موآ

 

coffe

قهوه ست

قهوه ست اولین برند قهوه ایرانی است که در سال ۲۰۰۷ عضو انجمن تخصصی قهوه اروپا شد. افراد و متخصصین این برند دوره های مربوط به فرآوری قهوه و تولید آن را در
کارگاه های آموزشی انجمن تخصصی قهوه ی اروپا گذرانده اند.
محصولات این برند شامل قهوه های تخصصی و قهوه های ترکیبی ست.

قهوه بن مانو

برند بن مانو یک مجموعه بسته بندی و تهیه مواد غذایی می باشد که به تازگی تاسیس شده است. این مجموعه با تبلیغات وسیع در سراسر وب و به صورت آفلاین توانست برند خود را در زمینه قهوه شاخص نماید و به درستی به طرفداران قهوه معرفی نماید.
این برند ایرانی از قهوه های مرغوب استفاده می کند و جزو برند های خوب کشور محسوب می شد.

قهوه لم

برند لم از بهترین و مرغوب ترین قهوه ها استفاده مینماید. همچنین تمهیدات ویژه ای در رست تازه قهوه در نظر گرفته است. کارشناسان این مجموعه برای افزایش سطح کیفی محصولاتشون از ماشین آلات، تجهیزات و ادوات فراوری و بسته بندی درجه یک و پیشرفته استفاده می کنند.

قهوه آلبا

برند آلبا یک شرکت تولیدی و بازرگانی در ایران میباشد که با مشارکت و همکاری دو شرکت از کشور نیوزلند، در زمینه تولید و توزیع قهوه ی تازه رست، فعالیت می کند. فعالیت های این مجموعه ، از تامین منبع دانه ی سبز قهوه و واردات، تا ارائه ی قهوه ی برشته تماما تحت نظر متخصصان این مجموعه انجام میشود.

حتما بخوانید:   فواید درمانی قهوه

قهوه شاران

برند شاران اولین و بزرگ ترین تولید کننده قهوه و محصولاتی که بر پایه ی قهوه و کاکائو میباشند،است. عمده فعالیت این برند در شهر اصفهان میباشد.
این برند از سال۱۳۹۲ فعالیتش رو شروع نموده و در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ تمامی مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح گشت. محصولات این شرکت کاملا ارگانیک و بدون افزودن هرگونه مواد نگهدارنده و یا افزودنی ها ی غیرمجاز و در پک های آلومینیومی سوپاپ‌دار کاملا بهداشتی و دارای سیب سلامت و مجوز سازمان غذ‌ا و دارو به بازار عرضه می شود.

قهوه موآ

قهوه موآ یکی از برند های تازه تاسیس قهوه است که واقعا بسته بندی زیبا و شکیلی دارد و نکته مهم تر این است که در بسته بندی این نوع قهوه ها از گاز نیتروژن برای افزایش ماندگاری قهوه و پیشگیری از اکسید شدن استفاده می نمایند ، به همین سبب کسانیکه خارج از پایتخت زندگی می کنند و تصمیم دارند قهوه تازه مصرف کنند، بهترین انتخاب قهوه موآ میباشد.

قهوه نون

قهوه نون یکی از برندهای معروف مشهدی میباشد که ابتدا کار خود را با کافه بیرون بر آغاز نمود.
این برند در مدت دوسال به شهرت رسید و با وارد کردن دستگاه های رست قهوه، قهوه رست شده با کیفیت را به بازار عرضه نمود.

ممکن است شما دوست داشته باشید