حس آرامش با نوشیدن قهوه

نوشیدن قهوه یک لذت ساده است که علتی برای انتخاب سریع آن است. افزون بر این این قدرت را دارد که افراد را به هم وصل کرده و موجب تقویت تفکر و رفتارهای اجتماعی مثبت شود. حتی می تواند یک آیین ساده و مراقبه باشد. در صورتی که در هنگام استراحت قهوه مینوشید یا در سفر هر صبحگاه به کافی شاپ میروید ، با چنین ذهنی می توانید با نوشیدن قهوه هوشیار شوید و دوباره به دنیای خود بپیوندید.

دعوت کردن دوستان به نوشیدن قهوه

قهوه چیزی است که مردم دور آن جمع می شوند و درباره آن صحبت می کنند. مکالمه – یا صرفاً لذت بردن از لحظه ای آرام – با دوستان ، که با طعم قهوه, تجربه مثبت را نیز ترکیب می کند. قهوه افراد را به هم پیوند می دهد ، و برای طولانی کردن “روابط” افرادی که باهم دوست هستند ، یا در کنار هم هستند ضروری است. وقتی مشغول گفتگو هستید ، مؤدب و خوش اخلاق باشید و بیشتر از آنچه صحبت می کنید گوش دهید.

نقش نوشیدن قهوه در آرامش

چه در خانه ،یا اتاق استراحت ،یا اتاق غذاخوری یا یک کافه باشد روی یک صندلی بنشینید و در محیطی آرام قرار بگیرید. برای لحظه ای از ذهن خود بیرون بیایید و بی سر و صدا دنیای اطراف را مشاهده کنید. به صداهای اطراف خود گوش فرا دهید. از پنجره به بیرون زل بزنید. حیوان خانگی مثل گربه تان را نوازش کنید.جذب تجربیات مثبت که نوعی دارایی است در این محیط آرامش بخش در اختیار شما قرار میگیرد.

  • چه چیزی را می بینید ، می شنوید ، بو می کنید ، میچشید و حس می کنید؟
  • اگر اثر هنری وجود دارد ، بر روی آن مراقبه کنید. چگونه آن را احساس می کنید؟ چه نوع زمانی آرا تسخیر کرده است؟

بهبود تمرینات ورزشی با نوشیدن قهوه

اگر نگران رفتن به باشگاه هستید، قبل از تمرین مقداری قهوه بنوشیم. دکتر کارولین آپوویان (Caroline Apovian)، مدیر مرکز تغذیه و کاهش وزن در مرکز پزشکی بوستون می‌گوید:

مصرف کافئین درست قبل از تمرین، چندین مزیت شگفت انگیز دارد. به طور موقت استقامت شما را افزایش می­‌دهد، باعث تمرین شدید، بالاتر از آنچه که تا قبل از آن تجربه داشتید، و همچنین باعث افزایش سطح دوپامین می­‌شود. هر دو دلیل کاهش احساس درد و افزایش لذت بردن از ورزش، منجر به انجام تمرین‌­های طولانی تر خواهد شد و احتمال دارد که بیشتر از قبل ورزش کنید.

بث ویترسپون (Beth Witherspoon)، مشاور متخصص تغذیه شرکت قهوه، نیز موافقت کرده و می‌گوید:

کافئین طبیعی موجود در قهوه با عملکرد فیزیکی بهبود یافته و به خصوص به ورزش­‌های هوازی و یا استقامتی مرتبط است. مطالعه مقدار کافئین، برای تولید این اثر، مشخص کرد که به طور منظم در حدود یک تا چهار فنجان قهوه دم کرده مناسب است.

خرید آسان اینترنتی انواع قهوه در تمام نقاط کشور را با قهوه خانه تجربه کنید ما طعم دلخواه قهوه را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می دهیم.بهترین قیمت و بیشترین تنوع محصولات و ارسال در کمترین زمان ممکن ،گامی مطلوب در جهت رفاه حال مشتریان قهوه خانه می باشد.

حتما بخوانید:   بهترین روش تهیه قهوه عربی
ممکن است شما دوست داشته باشید